O NAS

poznajmy się!

Hej! Jestem Michał, moją przygodę z wędkarstwem muchowym zacząłem już w wieku 10 lat. Praktycznie od samego początku używam sposobu wędkowania na muchę tzw. fly fishing wędkarstwo muchowe i do dziś posługuję się praktycznie tylko tą metodą.

Firmę Centrum Wędkarstwa Muchowego Greszta stworzyłem z pasji do Fly Fishing’u. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich wędkarzy, również tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tym wspaniałym hobby. Zresztą dla nas fly fishing wędkarstwo muchowe to coś więcej niż tylko hobby, dla nas jest to styl życia! Jesteśmy całkowicie oddani temu projektowi jak i produktom i usługom, które oferujemy. Zarazimy Cię tą pasją.

W nazwie firmy słowo „centrum” nie zostało użyte przypadkowo. Znajdziecie tutaj wszystko czego potrzebujecie, aby rozpocząć swoją przygodę z wędkarstwem muchowym. Organizujemy kursy wędkarstwa muchowego, kursy rzutowe, przewodnictwo wędkarskie oraz prowadzimy wędkarski sklep internetowy. Zapewniamy kompleksową obsługę wędkarza muchowego od A do Z.

Nasza pasja do wędkrarstwa muchowego zaowocowała licznymi osiągnięciami w Polsce, jak i za granicą, m.in. takie jak:
  • Indywidualne Wicemistrzostwo Europy Seniorów
  • Drużynowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów
  • Indywidualnie i Drużynowe zwycięstwo w Grand Prix Polski Seniorów

oraz wiele wiele innych sukcesów, o których możemy Wam opowiedzieć podczas wspólnego spotkania.

spotkajmy się!
Srebrny medal mistrzostw Świata w wędkarstwie muchowym Greszta Fishing
Srebrny medal mistrzostw europy w wedkarstwie muchowych - fly fishing championship
Drużynowy medal mistrzostw świata w wędkarstwie muchowym Greszta Fishing
Medal dla Greszta Fishing, Drużynowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów w Wędkarstwie Muchowym - Polska 2014
Certyfikat wędkarstwa muchowego Fly Fishers International dla Michała Greszty
No dobrze... sukcesy są… ale skąd pewność, że będziemy umieli przekazać Wam naszą wiedzę? Aby zapewnić jak najlepszą jakość kursów muchowych przeszliśmy zaawansowany program kształcenia instruktorów Międzynarodowej Federacji Wędkarstwa Muchowego „Fly Fishers International” i zostaliśmy jej certyfikowanym instruktorem wędkarstwa muchowego! Dodatkowo, cały czas się rozwijamy poprzez uczestnictwo w przeróżnych szkoleniach, kursach, czy spotkaniach branżowych, tak, aby zawsze oferować Wam najlepszej jakości kursy muchowe.
przekonaj
się sam!

ZAPRASZAMY
DO WĘDKOWANIA

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług dla wędkarzy muchowych. W naszym Centrum Wędkarstwa Muchowego znajdziesz:
sklep wędkarski
muchowy
Oferujemy wyłącznie najlepsze i przetestowane przez nas na licznych wyprawach wędkarskich produkty.
Kurs 
rzutowy
Zdobędziesz sporą dawkę przydatnej wiedzy z dziedziny rzucania wędką muchową. Nie musisz posiadać własnego sprzętu.
kurs muchowy
Nasz doświadczony instruktor fly fishing’u zbada Twoje potrzeby i dołoży wszelkich starań, abyś pomyślnie nauczył się profesjonalnego rzutu muchowego.
Oferta dla firm
Wyjątkowe wędkarskie wyprawy z przewodnikiem dla firm tylko u nas! Efektywna integracja i naładowane baterie gwarantowane!
Sztuczne muchy
Przynęty wędkarskie dla wymagających, które zdecydowanie docenisz. Złapiesz na nie, wiele ryb!
ZAPRASZAMY
NA ZAKUPY

TWÓJ SKLEP
WĘDKARSKI

Mamy dla Was do zaoferowania najwyższej klasy sprzęt wędkarski polskiej marki Traper, o najlepszym stosunku jakość/cena na świecie. Podczas procesu projektowania wielu produktów brała udział Kadra Polskiego Związku Wędkarskiego w Wędkarstwie Muchowym, która używa tego sprzętu wędkarskiego na Mistrzostwach Świata czy Europy.

Skorzystaj z naszego fachowego doradztwa poprzez kontakt z nami. Wspólnie dobierzemy sprzęt wędkarski muchowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszego wędkarskiego sklepu muchowego, gdzie znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne produkty marki Traper. Zakupiony, sprzęt zapakujemy w ekologiczną paczkę i wyślemy najniższym możliwym kosztem, prosto pod wskazany adres!

DLACZEGO
MY?

doświadczenie i certyfikaty

Odbywając kurs wędkarstwa muchowego będziesz nieustannie pod opieką certyfikowanego instruktora Fly Fishing’u, który przeszedł złożony program szkoleń dla instruktorów rzucania wędką muchową, międzynarodowej federacji Fly Fishers International. Wiedza, którą zdobędziesz została starannie usystematyzowana i ułożona w taki sposób, aby nauka była jak najbardziej efektywna. 

nagrody
na zawodach

Kursy wędkarstwa muchowego prowadził dla Was będzie bardzo doświadczony zawodnik, który zdobył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Europy Seniorów, oraz Drużynowego Wicemistrza Świata Juniorów. Na arenie ogólnopolskiej zwyciężył w rocznej klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów indywidualnie jak i drużynowo. Dlatego możecie być pewni, że teoria poparta będzie wieloletnią praktyką..

Pasja

Centrum Wędkarstwa Muchowego powstało z wieloletniej pasji do wędkarstwa muchowego. Chętnie dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniami. Nie wyobrażamy sobie życia bez łowienia ryb na muchę, dlatego też w pełni oddajemy się temu co robimy. Nie idziemy na kompromisy, zawsze stawiamy na jak najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

najlepszy sprzęt
wędkarski

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo wszystkie dostępne produkty renomowanej polskiej marki Traper. Jesteśmy pasjonatami wędkowania, dlatego oferujemy tylko najlepszy, sprawdzony sprzęt wędkarski. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie wędkarskim osobiście przetestowaliśmy podczas połowów ryb. Dbamy o środowisko! Zamówione u nas produkty starannie zapakujemy w ekologiczną paczkę i wyślemy pod wskazany adres najniższym możliwym kosztem!

indywidualne
podejście 
Oszczędności

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie. Najpierw rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, analizujemy Twoje aktualne umiejętności, następnie szkolimy i ćwiczymy. Na kursach wędkarstwa muchowego uczymy rzeczy, których nauczenie się zajęło nam kilkanaście lat i wymagało przejechania tysięcy kilometrów po całym świecie! Dzięki przekazanej wiedzy oszczędzicie bardzo dużo cennego czasu na naukę, który będzie można później wykorzystać na efektywne łowienie ryb. Dzięki nauce rzucania i kursom muchowym zaoszczędzicie również pieniądze wydawane na nowy sprzęt. Nauczymy Was rzucać celniej dzięki czemu będziecie rwali mniej zestawów muchowych.

gwarancja
satysfakcji

Gwarantujemy satysfakcję z przeprowadzonych przez nas kursów wędkarskich. Przekażemy Wam ogrom cennej wiedzy i umiejętności, które z pewnością wykorzystacie podczas swoich wypraw wędkarskich. Jeśli z jakiegoś powodu będziecie niezadowoleni z naszych kursów muchowych, gwarantujemy pełny zwrot kosztów za zakupione u nas kursy.

KURSY
DLA FIRM

Planujecie odbyć niezapomnianą przygodę integracyjną w swojej pracy? Ta oferta jest dla Was! Integracja na łonie natury, z nutką adrenaliny i wyzwania z pewnością naładuje baterie i umocni Wasze relacje w miejscu pracy.
zapraszamy
do kontaktu

OPINIE NASZYCH
KLIENTÓW

NAGRODY NA ZAWODACH WĘDKARSKICH

Dla nas wędkarstwo muchowe to coś więcej niż tylko hobby, dla nas to styl życia! W naszej ofercie znajdziesz sprawdzony sprzęt wędkarski muchowy, wiele cennej wiedzy, przy pomocy której zwiększysz swoją skuteczność nad wodą oraz niezapomniane wyprawy wędkarskie z przewodnikiem.
KONTAKT
Greszta Fishing - Fly Fishing Centre
ul. Zygmunta Noskowskiego 6/3 
84-240 Reda
COPYRIGHTS 2021 GRESZTA FISHING
POWERED BY getknow